Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Průmyslové switche

Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě klade nároky na spolehlivost. Spolehlivost sítě Ethernet závisí do velké míry na použitých základních stavebních prvcích, kterými jsou dnes již téměř výhradně přepínače (switch).

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
204 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

Switch 10/100 Mbit/s, 3x TX, 2x FX: ST/MM 2km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 2x FX-SM 100 Mbit/s, 3x TX 10/100 Mbit/s, multimode, 2km, ST konektory; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/kříž...

Cena na dotaz

Výprodej

 

Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: LC/SM 15km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 1x FX-SM 100 Mbit/s, 4x TX 10/100 Mbit/s, Single-mode, 15km, LC connector; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/k...

Cena na dotaz

Výprodej

 

EKI-2526M-AE

4-portový průmyslový nemanažovatelný switch + 1x 100FX. Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Mbps port s Auto MDI/MDI-X a Auto Negotiation; 2 x 100 Mbps Multi-mode SC konektor; ochrana proti Broadcast; ESD ochrana na LAN portech 4 000 VDC; EFT ochrana na napáje...

Cena na dotaz
 
 

SFP-GSX/LC-AE

1000Base-SX Multi mode SFP module (0.5 km)

Cena na dotaz
 
 

SFP-GLX/LC-10E

1000Base-LX Single mode SFP module (10 km]

Cena na dotaz
 
 

SFP-FXS/LC-30E

100Base-FX Single-mode SFP module (30km)

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-7626C-AE

Nemanažovatelný switch, 16x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP)

Cena na dotaz
 
 

SFP - Singlemode, LC-connector, 40km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

Cena na dotaz

Doprodej

 

SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

Cena na dotaz

Výprodej

 

WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Sw...

Cena na dotaz

Doprodej

 

WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vh...

Cena na dotaz

Doprodej

 

SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

Cena na dotaz

Doprodej

 

ADVANTECH EKI-2528PAI-AE

8-port 10/100Mbps nemanažovatelný switch, PoE, napájení 24/48 VDC -40 ~ 75° C

Cena na dotaz
 
 

WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslový...

Cena na dotaz

Doprodej

 

JetNet 7850G-2XG-DC48

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Umožňuje uchycení do 19" racku. Možnost přenosu dat v kruhu, až 10G po SFP+. Zaroveň nabízí 48x portů TX; Vlastnosti; 48x 10/100/1000 BaseTX, 2 x 1/10GbE dual speed SFP+; Podporuje IP, VLAN & Multicast routi...

Cena na dotaz
 
 

Jetnet 5310G

Plně anažovatelný PoE switch s 8x 10/100 TX PoE (IEEE 802.3af/at) a 2x Gbit RJ-45/SFP Combo port. Širokým rozsah provozních teplot -40° až 75°C. Vlastnosti; 8x 10/100 TX RJ PoE port a 2x Gbit RJ-45/SFP combo porty; 8x PoE port - podpora IEEE 802.3af po...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3810Gf

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3810f

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 100FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN l...

Cena na dotaz
 
 

Korenix JetNet 3806G

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN; Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 2...

Cena na dotaz
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop2.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...